SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет  
создать сайт бесплатно самому
 
 
   
   Spravka.ua   Новости, акции, скидки компаний Украины  Фотовиставка «Звичайність» Сергія Лесіва у Львові

Фотовиставка «Звичайність» Сергія Лесіва у Львові


Фотовиставка «Звичайність» Сергія Лесіва у Львові

Фотовиставка «Звичайність» Сергія Лесіва у Львові

На факультеті журналістки Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили фотовиставку «Звичайність» переможця фотоконкурсу «Ми - Українці!» Сергія Лесіва.

На запрошення університету автор разом із дружиною Анжелікою приїхав до Львова, щоб особисто презентувати свої роботи — серію чорно-білих світлин, на яких зображене буденне життя рідного міста. «Я навмисно вибрав фотороботи з Кропивницького, — зазначив Сергій Лесів, — аби продемонструвати часточку мого міста у Львові». Автор зробив їх у період з 2015 по 2018 роки.

Під час відкриття фотовиставки заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський вручив Сергієві Лесіву грамоту-подяку за презентацію свого творчого доробку й запросив до співпраці з викладачами та студентами Університету.

Серед представлених робіт фотомитця – відома світлина з цьогорічної виставки газети «День». Саме ця фотографія, на якій зображені трійко усміхнених дітей, була нагороджена сертифікатом Львівського національного університету імені Івана Франка. «Ця чорно-біла світлина, як на мене, стала своєрідною метафорою, коли наше життя через війну стало чорно-білим, – поділилася своїми враженнями доцент факультету журналістики Ольга Квасниця. – Сьогодні нам значною мірою дійсно бракує позитивних емоцій. Але саме ця світлина сповнена позитивними емоціями: є діти, є їхня радість, є їхній оптимізм. Бо врешті-решт війна, яка у нас триває на Сході, і та боротьба за державу, яку ведемо щоденно, – все це заради дітей».

Авторська назва цієї світлини – «Дитячі емоції». Зробив її Сергій Лесів минулого року. Саме у цей час автор знову вчився ходити після пережитого інсульту. Свої перші кроки робив у дворі, куди виходив прогулятися разом із дітьми. «Коли ми вийшли в черговий раз – почало дощити. Я хотів трошки постояти і насолодитися запахом дощу. У цей час на вулиці гуляли діти з нашого двору. Коли почався дощ, сусідські діти сховалися під карнизом під’їзду, а мої – стрибали, бігали, веселилися. А в один момент підбігли до тих дітей під карнизом, і так кожен по-різному став. І я встиг цей кадр упіймати», – розповів Сергій Лесів.

Особливо вражені роботами фотомитця студенти. «Хоча в мене поганий зір, але щойно увійшла в аудиторію – помітила його фото з жінкою. Коли розглянула ближче, подумала: «Хотіла б таку картину у свій будинок». Потім Сергій розповів, що це його дружина і син. Дуже чуттєве фото, – зазначила студентка третього курсу Владислава Лісовська. – Помітила, що всі фото на виставці горизонтальні. Лише два вертикальні. На обох зображені жінки. Можливо, саме через те, що жінка – це тонка і чуттєва душа, фотограф подав їх у такому ракурсі. Вертикаль видовжує, облагороднює та підкреслює стрункість. Саме те, що притаманно жінкам».

«Фотовиставка Сергія Лесіва «Звичайність» немов запрошує нас спинитися на мить і задуматися про те, щоб нарешті почати цінувати наше звичайне, часто чорно-біле життя, – розповіла студентка четвертого курсу й учасниця Літньої школи журналістика газети «День» Ірина Ладика. – Є крихта правди у жарті, що «весь тиждень ми чекаємо вихідних, увесь рік – відпустки і дня народження». І не вміємо насолоджуватися нашими буднями. Вони здаються нам сірими й нецікавими. Сергій Лесів за допомогою світлин намагається переосмислити наше щоденне життя, зафіксувати його момент і показати, що насправді воно – прекрасне. І його треба цінувати. Окрім того, було дуже цікаво через фото знайомитися з Кропивницьким, який подекуди нагадує львівський Сихів».

Тож усіх, хто захоплюється фотографією або прагне ознайомитися з буденним життям Кропивницького, запрошуємо на факультет журналістики (вул. Генерала Чупринки, 49), в аудиторію №103.

Виставка триватиме до 18 грудня 2018 року.

https://photogrammer.media/news?fotovystavka-zvuchaynist-sergiya-lesiva-u-lwowi

 С уважением

Фотограф Максим Яковчук


 
 
  
  Каталоги:
Каталог Товаров
Каталог Компаний
Каталог Запросов

Регистрация:
Добавить компанию

Информация:
Условия регистрации
Seo анализ сайта
Отзывы о сайте
Новости, Акции, Скидки

Copyright Notice © 2006-2019 Spravka.ua. All rights reserved.
Контакт с администрацией сайта: info@spravka.ua